O firmie

PROFIL FIRMY

Przewagą nFlo jest połączenie usług integratora IT w klasycznym ujęciu (hardware, software, usługi) z kompetencjami audytorskimi, doradczymi i szkoleniowymi w zakresie bezpieczeństwa biznesowego.

nFlo dostarcza rozwiązania wysokiej dostępności – od etapu analizy, opracowania architektury, przez dostawę produktów i wdrożenie, a skończywszy na usługach wsparcia gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Firma wdraża gotowe rozwiązania w zakresie infrastruktury teleinformatycznej i oprogramowania wiodących producentów, a także tworzy dedykowane aplikacje.

nFlo to zespół ludzi, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji złożonych projektów.

Realizujemy następujące usługi:

Na bieżąco analizujemy zmiany w obowiązujących i przygotowywanych aktach prawnych, aby nasi Eksperci mogli udzielić adekwatnej pomocy biznesowi, administracji publicznej i samorządowej, a także osobom prywatnym, które o takie wsparcie się zwrócą. Tak istotne obecnie konsultacje, wdrożenia, przeglądy i szkolenia z zakresu wymagań RODO, są prowadzone przez praktyków – doświadczonych Inspektorów Ochrony Danych.

Klienci cenią nas za kompetencje i doświadczenie, zdolność do rozwiązywania trudnych problemów oraz za dotrzymywanie złożonych deklaracji.

NASZE USŁUGI: