Profil firmy

Przewagą nFlo jest połączenie usług integratora IT w klasycznym ujęciu (hardware, software, usługi) z kompetencjami audytorskimi, doradczymi i szkoleniowymi w zakresie bezpieczeństwa biznesowego.

nFlo dostarcza rozwiązania wysokiej dostępności – od etapu analizy, opracowania architektury, przez dostawę produktów i wdrożenie, a skończywszy na usługach wsparcia gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Firma wdraża gotowe rozwiązania w zakresie infrastruktury teleinformatycznej i oprogramowania wiodących producentów, a także tworzy dedykowane aplikacje.

nFlo to zespół ludzi, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji złożonych projektów.

Realizujemy następujące usługi:

  • audyty architektury, konfiguracji oraz poziomu zabezpieczeń pojedynczych systemów i całych środowisk aplikacyjnych,
  • doradztwo i wdrażanie rozwiązań informatycznych,
  • diagnoza i rozwiązywanie problemów w dziedzinie infrastruktury, oprogramowania i bezpieczeństwa IT,
  • optymalizacja procesów monitorowania infrastruktury i aplikacji, dostarczanie wsparcia technicznego, zarządzania wymaganiami, testowanie nowych wersji oprogramowania, zarządzanie incydentami bezpieczeństwa, przetwarzanie i integracja informacji, ochrona danych i zapewnienie ciągłości biznesu,
  • projektowanie i audyty systemów zarządczych Governance-Risk-Compliance,
  • wdrażanie rozwiązań i mechanizmów, decydujących o zmniejszenie stanu zagrożenia dla organizacji,
  • identyfikacja czynników ryzyka w celu ich minimalizacji lub eliminowania oraz wypracowania optymalnych metod zapobiegania,
  • przygotowywanie, wdrażanie i doskonalenie działań zapobiegawczych, w zakresie: metodyki analizy informacji i analizy ryzyka.

Na bieżąco analizujemy zmiany w obowiązujących i przygotowywanych aktach prawnych, aby nasi Eksperci mogli udzielić adekwatnej pomocy biznesowi, administracji publicznej i samorządowej, a także osobom prywatnym, które o takie wsparcie się zwrócą. Tak istotne obecnie konsultacje, wdrożenia, przeglądy i szkolenia z zakresu wymagań RODO, są prowadzone przez praktyków – doświadczonych Inspektorów Ochrony Danych.

Klienci cenią nas za kompetencje i doświadczenie, zdolność do rozwiązywania trudnych problemów oraz za dotrzymywanie złożonych deklaracji.

Dane rejestrowe

KRS: 0000574966
REGON: 362472856
NIP: 5272744409
Kapital zakladowy: 100 000 zł

Konta bankowe:

mBank PLN: 19 1140 2105 0000 3698 5200 1001

mBank EUR: 08 1140 2105 0000 3698 5200 1005